Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Orzechowa, Nadolice Wielkie, dolnośląskie

  • 1 299 000 zł
  • 137 m²
  • 9 481,75 zł/m²

Zdjęcie

Maria Oleshchuk

Skontaktuj się

Dom

Orzechowa, Nadolice Wielkie, dolnośląskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

1 299 000 zł

137 m²

9 481,75 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 10 maja 2026

1 299 000 zł 137 m² 9 481,75 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
490 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2019

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

490 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2019

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 299 000 zł (9 481,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 137 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 490 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: CONTINENTAL ESTATES, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15/18472/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nadolice Wielkie | skrajny segment | 137 m² + poddasze ok 24 m² | działka 490 m² | gotowy do zamieszkania | w standardzie PREMIUM

Szukasz domu, który daje poczucie przestrzeni jak w zabudowie wolnostojącej, ale bez kompromisów w zakresie lokalizacji i wygody? Ten skrajny segment w Nadolicach Wielkich to propozycja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle rynku. (...)