Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z poddaszem Nadolice Wielkie - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 168m2, z dużą działką 1000m2 w podwrocławskich Nadolicach Wielkich - 5km do granic miasta! Oddanie wrzesień 2022! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

584 000 zł124 m² 4 692,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

584 000 zł124 m² 4 692,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

584 000 zł124 m² 4 692,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 890 000 zł276 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Niewiele jest takich perełek blisko Wrocławia. Oaza ciszy i zieleni. Jeśli marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie odetchniecie od zgiełku miasta, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

450 000 zł97 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

584 000 zł124 m² 4 692,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 812,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

589 000 zł124 m² 4 732,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 812,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

699 000 zł136 m² 5 124,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez pcc, bez Prowizji 0% słoneczne nadolice oferują piękne , komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu zielonych terenów. Do każdego domu przynależy działka w wielkości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

589 000 zł124 m² 4 732,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cyprysowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

549 000 zł101 m² 5 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Parterowy dom w zabudowie bliźniaczej położony około 15 km od centrum Wrocławia w Nadolicach Wielkich. Okoliczna zabudowa to nowe domy jednorodzinne, łąki oraz las. Około 6 km do wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

589 000 zł124 m² 4 732,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! podwyższony standard deweloperski! ogrzewanie podłogowe W całym budynku! ocieplnenie pianą poddasza! rolety elektryczne W całym budynku! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Zakup bez pcc i prowizji! Do sprzedania nowoczesne, przestronne domy w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Nadolicach Wlk. jedynie 16 km od wrocławskiego rynku. W ramach kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

589 000 zł124 m² 4 732,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

650 000 zł126 m² 5 158,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera bez skosów wszystkie media Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim Dom budowany według projektu willa (bez skosów na poddaszu). Uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

470 000 zł97 m² 4 865,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! świetne warunki fanasowanie - jedynie 1000 zł opłaty rezerwacyjnej, reszta na koniec inwestycji! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł252 m² 2 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta idealna dla inwestora jak I osoby prywatnej! Sprzedaż całego bliźniaka w stanie surowym otwartym. Dom budowany według projektu willa (bez skosów na poddaszu). Uzbrojenie pełne: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

580 000 zł125 m² 4 631,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grabowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

360 000 zł195 m² 1 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:954 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni 194,87m2 w Nadolicach Wielkich. Układ pomieszczeń: poziom -1 - kotłownia 11,66m2 - 4 pom. gospodarcze (2,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

1 650 000 zł142 m² 11 619,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom o konstrukcji kanadyjskiej ocieplony. Parter: duży ustawny pokój, korytarz, łazienka, salon, kuchnia połączona ze spizarnią. Salon z dużym kominkiem półokrągły (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

525 000 zł127 m² 4 135,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

515 000 zł127 m² 4 056,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

295 000 zł65 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

połowa bliźniaka powierzchnia parteru 65m2 (3pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap i miejsce garażowe), działka 400m2, 5 km od Wrocławia, nadolice Wielkie, rewelacyjna cena: już od 295.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

365 000 zł102 m² 3 578,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

dom-bliźniak, pow. użytkowa 102m2, 2 poziomy parter + poddasze, działka 350m2, 5 km od granic Wrocławia w kierunku na Jelcz-Laskowice, rewelacyjna cena: już od 365 000, oddawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzeczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom w cenie mieszkania! Wolnostojący, 6-pokojowy dom o pow. użytk. 160,86 m2 na działce o pow. 984 m2 w cichym spokojnym zielonym miejscu w Nadolicach Wielkich ledwie 15 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij