Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Nadolice Wielkie – na sprzedaż i na wynajem Nadolice Wielkie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

74,29 zł/m²70 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 70 m, położony w miejscowości Nadolice Wielkie. Dostępny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze kameralnego budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

69,71 zł/m²78,90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam gabinety medyczne do wynajęcia w placówce medycznej przy ulicy Żelaznej. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

56 zł/m²71 m² 3 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażony lokal biurowy o metrażu 71m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - open space - Sala konferencyjna - Aneks kuchenny Części.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Wrocław

Swojczyce,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

45 zł/m²208 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal biurowy na Swojczycach! Powierzchnia lokalu wynosi 208 m i znajduje się na dwóch piętrach w budynku trzykondygnacyjnym. Nieruchomość jest odświeżona, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

70 000 zł22 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania 2 miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w okolicy Placu Kromera we Wrocławiu. Parking w garażu podziemnym. Brama otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

33,70 zł/m²135 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kompaktowy lokal handlowo-usługowy, z salą sprzedaży i zapleczem. Poszukujesz lokalu w bezpośredniej okolicy centrum miasta? Prowadzisz lub dopiero rozpoczynasz swój specjalistyczny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

69,50 zł/m²105 m² 7 298 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Możliwość najęcia modułowych powierzchni handlowych w Pasażu Zielińskiego. Lokalizacja: pasaż Zielińskiego to centralnie położona przestrzeń handlowa w sercu Wrocławia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

98,96 zł/m²202,11 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 202,11 m, usytuowany na parterze budynku, z dużą witryną zapewniającą doskonałą ekspozycję. Lokal posiada dwa niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

65 zł/m²182,54 m² 11 865 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem nowoczesna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 182,54 m , znajdująca się na 3 piętrze prestiżowego, kameralnego biurowca klasy A z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Góralska

Wrocław(Nadolice Wielkie + 15 km)

99 zł/m²66,72 m² 6 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

45 000 zł70 m² 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lub wynajmę pomieszczenie W budynku mieszkalno-gospodarczym, o powierzchni około 70M2 do rementu lub adaptacji. 10 km od wrocławia. W cenie jest również udział W gruncie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij